Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5902768409772
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Invex Remedies

Ag125 Antybakteryjna mgiełka ze srebrem monojonowym i aktywnym tlenem 100ml kosmetyk Invex Remedies

Dany produkt działa pielęgnacyjnie, regenerująco, kojąco na skórę ze skłonnością do podrażnień. Z uwagi na właściwości antybakteryjne polecany do pielęgnacji skóry u osób ze skłonnością do trądziku i łojotoku. Srebro oraz nadtlenek wodoru oczyszcza skórę, łagodzi niedoskonałości oraz przyśpiesza regenerację naszej skóry. Udowodniono badaniami, że Ag 125 wykazuje działanie antybakteryjne i mykostatyczne. Mgiełka ta stanowi wsparcie pielęgnacyjne dla terapii dermatologicznych skór dysfunkcyjnych (skóra z tendencją do występowania łuszczycy, atopii). Produkt jest odpowiedni do pielęgnacji skóry u diabetyków. Może również wspomagać także pielęgnację skóry z tendencją do odleżyn. Posiada lekką, nietłustą konsystencję ułatwiającą szybkie wchłanianie.


Cechy:

  • Skuteczność została zatwierdzona testami IN VIVO.
  • Testowany dermatologicznie
  • Zawiera nadtlenek wodoru


Jak użyć ?

Nanieś na oczyszczoną skórę I pozostaw do wchłonięcia. W przypadku użycia w obrębie twarzy zaleca się naniesienie preparatu na wacik kosmetyczny, a następnie przetarcie nim twarzy. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast należy je przepłukać wodą. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

Jak przechowywać?
Należy przechowywać w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu. Chronić przed dziećmi.

Ilość:
netto 100 ml

Termin ważnośći:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.

Jak przenika zwykły kosmetyk, a jak monojon ?


 e-mail:
sklep@suplio.pl

Telefon:
+48 503 836 852