Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242582738
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Menstruacja produkt BIO 450 mg x 100 tabletek


BeOrganic Menstruacja BIO 450 mg x 100 tabletek to kompozycja naturalnych składników roślinnych, dedykowana kobietom odczuwającym dyskomfort oraz dokuczliwe objawy związane z cyklem menstruacyjnym.* 

Suplement diety Menstruacja zawiera składniki aktywne w postaci ekstraktów roślinnych – z ziela serdecznika pospolitego, owoców kopru włoskiego i liści szałwii lekarskiej, które są pozyskane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. 

*Serdecznik pospolity, koper włoski i szałwia lekarska przyczyniają się do utrzymania komfortu i dobrego samopoczucia podczas cyklu menstruacyjnego. 

Serdecznik pospolity, koper włoski i szałwia lekarska to trzy popularne zioła, które są często stosowane w celu łagodzenia objawów menstruacji. Serdecznik pospolity jest uważany za jedno z najlepszych ziół na regulację cyklu miesiączkowego i łagodzenie bólu menstruacyjnego. Koper włoski jest uważany za skuteczne zioło w zmniejszaniu napięcia i stresu, które często towarzyszą menstruacji. Szałwia lekarska jest uważana za jedno z najlepszych ziół na złagodzenie bólu miesiączkowego i regulację cyklu. 

Przed użyciem jakichkolwiek ziół należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że są one odpowiednie i bezpieczne dla danej osoby. Ponadto, niektóre zioła, takie jak szałwia lekarska, mogą mieć interakcje z innymi lekami, dlatego też konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem ich stosowania.Składniki: 
ekologiczny ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego (Leonurus cardiaca L.), ekologiczny ekstrakt z owocu kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Mill.), ekologiczny ekstrakt z liścia szałwii lekarskiej (Salvia officinalis L.), substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy.

Składniki

1 tabletka

2 tabletki

(porcja dzienna)

Ekologiczny ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego

150 mg

300 mg

Ekologiczny ekstrakt z owocu kopru włoskiego

150 mg

300 mg

Ekologiczny ekstrakt z liścia szałwii lekarskiej

150 mg

300 mg

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka, dwa razy dziennie, popijając wodą.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852