Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5900588007031
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Slavito

Slavito Tauryna + Witamina C suplement diety 340g

Tauryna jest aminokwasem nieprotogennym, nie wchodzący w skład białek ustrojowych, ale jego udział w przemianach białkowych jest niezbędny. Dodatkowo, obecność tauryny ochroni na poziomie komórkowym DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Bierze także udział w prawidłowym przebiegu procesów poznawczych (koncentracja, pamięć.

W produkcie, ze względu na zastosowanie naturalnego soku, mogą wystąpić różnice koloru. Nie wpływa to na jakość produktu.


Składniki suplementu diety:

 • Tauryna (L-tauryna),

 • kwas askorbinowy (Witamina C) substancja wypełniająca - maltodekstryna,

 • substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.


Zawartość porcji dziennej, 1 porcja produktu (3,4 g = 1 miarka 5 ml):

Składniki Zawartość RWS
Tauryna (L-Tauryna) 3000 mg **
Witamina C (kwas askorbinowy 40 mg 50 %*

* RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

** RWS (referencyjna wartość spożycia) - nie została ustalona.


Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:
Wewnątrz opakowania znajduje się plastikowa miarka o pojemności 5 ml.

Sposób użycia: Odmierzyć 1 płaską miarkę proszku (5 ml = 3,4 g proszku) i zalać 100 ml ciepłej, przegotowanej wody, jednocześnie mieszając. Spożyć rano, w trakcie śniadania. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia (1 miarka = 3,4 g) w ciągu dnia. Pamiętaj o znaczeniu urozmaiconego i zrównoważonego żywienia oraz zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Dzieci poniżej 18 roku życia: skonsultować z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu, w trakcie ciąży lub w przypadku karmienia piersią.


Warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła. Po otwarciu i każdorazowym użyciu należy upewnić się, że pojemnik jest prawidłowo zamknięty.

Ilość:
340g

Kraj produkcji:

Polska

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


   e-mail:
  sklep@suplio.pl

  Telefon:
  +48 503 836 852