Wczytuję dane...
O sklepie

Zdrowie jest najważniejsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uboga w witaminy jest dziś dieta, oparta na wysokoprzetworzonej żywności. Wiele niezbędnych dla życia i funkcjonowania witamin i minerałów zaleca się suplementować. Nie wystarczy jednak wybrać byle jakie suplementy. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które poprawią Twoje zdrowie i samopoczucie- i to szybciej niż myślisz! 

Duży wybór suplementów diety

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości suplementów dietywyprodukowanych z najlepszych składników. Znajdziesz u nas:

  • witamina D z postaci olejku
  • magnez, potasem, sód, a więc z najważniejszymi dla zdrowia
    minerałów.
  • oprócz tego w naszym asortymencie znajdują się multiwitaminy, czyli
    suplementy zawierające wiele różnych witamin i minerałów. Wybierając
    multiwitaminę możesz zażywać jedną tabletkę zamiast kilku.
  • suplementy wspierające pracę mózgu takie jak np. Lion's Mane czyli soplówka jeżowata, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego lub z cholina

Nasze suplementy pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich, jak: Slavito, Visanto, Skoczylas, Invex Remedies, Swanson, Healthlabs czy LiRoyalOferujemy produkty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy znajdzie odpowiednie dla siebie, gdyż są to preparaty o różnym przeznaczeniu.

Co oprócz suplementów?

W naszym sklepie znajdziesz jednak nie tylko suplementy diety. Oprócz nich możesz u nas kupić także kosmetyki, olejki CBD oraz susz konopny. Z czasem do naszej oferty dołączymy jeszcze ciekawe książki o rozwoju osobistym. Jeśli więc zależy Ci na Twoim zdrowiu i dbasz o nie, skorzystaj z naszych suplementów i innych produktów, które Ci w tym pomogą. Suplementacja witamin potrafi znacznie polepszyć samopoczucie, dodać energii i radości życia. Zadbaj o to, wybierając wysokiej jakości suplementy w atrakcyjnych cenach.

Strona główna


 e-mail:
sklep@suplio.pl

Telefon:
+48 503 836 852