Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903076419965
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Magiczny Ogród

Nanga PELARGONIA AFRYKAŃSKA wyciąg ziołowy 1:1 nalewka 50 ml Magiczny Ogród

  Pelargonia afrykańska (Pelargonium sidoides) funkcjonuje także pod nazwą umckaloaba (w tłumaczeniu z języka Zulu – „ostry kaszel”) lub geranium afrykańskie. Pochodzi z Afryki i jest stosowana przez tamtejszych szamanów. W Europie wyciągi z pelargonii afrykańskiej zyskały popularność w czasie występowania gruźlicy.

  Podstawowe właściwości prozdrowotne:

  - Mobilizuje układ odpornościowy do zwalczania niekorzystnych drobnoustrojów.

  - Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego, przede wszystkim płuc, oskrzeli i zatok przynosowych.

  - Udrożnia drogi oddechowe, sprzyja zmniejszeniu kataru, pobudza odkrztuszanie wydzieliny płucnej.


  Składniki nalewki Nanga Pelargonia afrykańska:
  Pelargonia afrykańska, certyfikowany alkohol etylowy, gliceryna roślinna, woda destylowana. Zawartość etanolu w nalewce: 10%.

  Sposób użycia:
  Dzieci od 1 do 5 roku życia – 10 kropli 3 razy dziennie. Dzieci od 6-12 roku życia – 20 kropli 3 razy dziennie. Osoby powyżej 12 roku życia – 30 kropli 3 razy dziennie. 1 miarka to 15 kropli. Przeznaczoną porcję rozcieńcz w niewielkiej ilości wody. 30 kropli mieści się w 1 ml. Zawartość w dziennej porcji: maksymalnie 90 kropli. Suplementy diety.

  Przeciwwskazania:
  Ciąża, karmienie piersią, uczulenie na którykolwiek ze składników. Nalewka może być szkodliwa dla osób cierpiących na alkoholizm.

  Ważne:
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  Warunki przechowywania:
  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Osad jest zjawiskiem naturalnym.

  Ilość:
  50 ml

  Termin ważności:
  Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.

  Kraj produkcji:
  Polska

  nanga

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...


   e-mail:
  sklep@suplio.pl

  Telefon:
  +48 503 836 852