Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242582707
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness Jod (jodek potasu) 200 µg / 400 µg suplement diety 

Jod
to cenny pierwiastek zaliczany do niemetali. W organizmie człowieka jest minerałem śladowym – czyli występującym w bardzo małych ilościach, ale jednocześnie niezbędnym do jego właściwego funkcjonowania. Szacuje się że w organizmie człowieka znajduje się tylko około 50 mikrogramów jodu, z czego aż 75% jest zlokalizowana w tarczycy.

Jod reguluje syntezę hormonów tarczycy –  tyroksyny (T4) oraz trójjodotyroniny (T3). Tarczyca to jedno z najważniejszych centrów hormonalnych, zawiadujących metabolizmem całego organizmu. Dlatego zrównoważona praca tarczycy to równowaga całego organizmu.

Oprócz tego jod pomaga we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz poprawia funkcje poznawcze. Przyczynia się także do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry.


Aliness Jod
200µg / 400 µg  nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dzięki czemu stanowi odpowiednie dla wegan źródło jodu,dobrze przyswajalnej, mineralnej formie jodku potasu. Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków technologicznych, konserwantów ani barwników.

Składniki suplementu diety:

Składniki

½ tabletki
(dzienna porcja)

1 tabletka
(dwie porcje dzienne)

Jod (jako jodek potasu)

200 µg (133% RWS*) 400  µg (266% RWS*)

*RWS – dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych

jodek potasu (jod), celuloza mikrokrystaliczna.

Sposób użycia:
½ tabletki
, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwaga: porcja dzienna stanowi ½ tabletki, co odpowiada 200 µg jodu. Jedna tabletka zawiera dwie porcje dzienne, czyli 400 µg jodu.


Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Produkt dedykowany dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Ilość:

200 tabletek VEGE

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.

    Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852