Wczytuję dane...
Dostępność:do 7 dni
EAN: 5903631208133
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Skoczylas

Kolagen z dorsza atlantyckiego dziko żyjącego suplement diety Skoczylas

Suplement nie zawiera przeciwzbrylaczy w związku z czym zawarta w nim witamina C może powodować drobne, pomarańczowe zbrylanie proszku. Nie stanowi to wady produktu ani nie zmniejsza jego wartości odżywczej.

PRZEZNACZENIE:

Kolagen to najbardziej powszechne białko strukturalne w organizmie. Stanowi ok. 1/3 wszystkich endogennych białek. Występuje m.in. w skórze, mięśniach, zębach. Jest najważniejszym składnikiem tkanki łącznej. Jest ważnym elementem skóry, ścięgien, kości, stawów, włosów i paznokci.
Natomiast witamina C bierze udział w procesie tworzenia kolagenu.

  ZALETY:

  • starannie wyselekcjonowane źródło surowca,
  • nie zawiera substancji konserwujących,
  • nie zawiera przeciwzbrylaczy,
  • nie zawiera sztucznych barwników,
  • czarna puszka, zabezpiecza przed zniszczeniem substancji czynnych przez światło UV.

  SKŁADNIKI:

  Kolagen (hydrolizowany kolagen rybi) zaw. ryby - (Sproszkowany kolagen ze skóry dorsza atlantyckiego (Gadus morhua) (zaw. ryby), dziko żyjącego w północnym oceanie Atlantyku), witamina C (kwas L-askorbinowy).

  Składniki

  Ilość w 5 g /Zalecanej dziennej porcji/ - 2 miarki

  Hydrolizowany kolagen morski ze skóry dorsza

  4960,00 mg

  Witamina C

  40,00 mg (50% RWS)*

  *% RWS (referencyjna wartość spożycia)


  ZALECANE SPOŻYCIE:


  5 g dziennie (2 miarki dołączone do opakowania) rozpuścić w 100 ml zimnej wody, spożywać jednorazowo, bezpośrednio po przygotowaniu.

  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

  Chronić produkt przed światłem. Po użyciu szczelnie zamknąć opakowanie. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w suchym i chłodnym miejscu.

  WAŻNE UWAGI:

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się spożywania produktu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania zdrowego stanu zdrowia. 

  ZAWARTOŚĆ:

  150 g = 30 porcji

  Termin ważności:

  Oferowane produkty są świeże i nadają się do spożycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...


   e-mail:
  sklep@suplio.pl

  Telefon:
  +48 503 836 852