Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903076405272
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Magiczny Ogród

Nanga GOU TENG wyciąg ziołowy 1:1 nalewka 50 ml Magiczny Ogród

  Gou teng (Uncaria rhynchophylla) pnącze z charakterystycznymi „pazurami”, owalnymi liśćmi i żółtymi kwiatami. Występuje w Chinach i Japonii. Jako surowiec zielarski wykorzystuje się łodygi i kolce. Najważniejsze substancje aktywne to alkaloidy indolowe (np. rynchofilina) i triterpeny. Stosowany w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Ceniony jako uzupełnienie diety przy boreliozie. W wygodnej i bardzo dobrze przyswajalnej formie nalewki.

  Gou Teng, znany również jako Uncaria rhynchophylla lub "chwastek kotów", to roślina wykorzystywana w medycynie tradycyjnej, szczególnie w medycynie chińskiej. Oto kilka potencjalnych wpływów Gou Tengu na organizm człowieka:


  - Działanie uspokajające: Gou Teng może wykazywać działanie uspokajające na układ nerwowy, co może pomóc w redukcji stresu, napięcia i lęku. Może być stosowany w terapii wspomagającej w przypadku zaburzeń nastroju, nerwic czy bezsenności.


  - Wspomaganie układu sercowo-naczyniowego: Gou Teng może mieć korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Może pomagać w regulacji ciśnienia krwi, poprawie krążenia krwi i elastyczności naczyń krwionośnych. Może również wspierać zdrowie serca poprzez działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne.


  - Poprawa funkcji mózgu: Gou Teng może mieć działanie neuroprotekcyjne i poprawiać funkcje mózgu. Może pomagać w ochronie neuronów przed uszkodzeniami, wspomagać procesy myślowe i pamięć oraz łagodzić objawy związane z zaburzeniami neurologicznymi.


  - Przeciwbakteryjne i przeciwzapalne działanie: W Gou Tengu znajdują się związki o potencjalnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych. Może to pomagać w zwalczaniu infekcji bakteryjnych oraz redukcji stanów zapalnych w organizmie.


  - Wspomaganie układu immunologicznego: Gou Teng może wspomagać układ immunologiczny, poprawiając jego zdolność do zwalczania infekcji i chorób. Może również wykazywać działanie antyoksydacyjne, chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym.

    GOU TENG


  Składniki nalewki Nanga Gou Ten:
  Łodyżki z haczykami Gou teng, certyfikowany alkohol etylowy, woda destylowana, gliceryna roślinna, ocet jabłkowy. Zawartość alkoholu w preparacie: 40%

  Sposób użycia:
  1 porcja zakraplacza do 3 razy dziennie. Porcję rozcieńczyć w ½ szklanki wody lub soku. 1 porcja zakraplacza (pipety) to około 0,5 ml.

  Przeciwwskazania:
  Nie stosować w trakcie ciąży lub karmienia piersią, u dzieci do lat 12. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

  Ważne:
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  Warunki przechowywania:
  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Osad jest zjawiskiem naturalnym.

  Pojemność:
  50 ml

  Termin ważności:
  Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.

  Kraj produkcji:
  Polska

  nanga

  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...


   e-mail:
  sklep@suplio.pl

  Telefon:
  +48 503 836 852