Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903076414878
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Magiczny Ogród

Magiczny Ogród RDESTOWIEC wyciąg ziołowy 1:1 nalewka 50 ml Nanga


  Rdestowiec japoński (Polygonatum cuspidatum) – podobna do bambusa, bardzo ekspansywna roślina, pochodząca z Azji, występuje również z Europie. Jako surowiec zielarski wykorzystuje się kłącze. Zawiera resweratrol, polidatynę; pochodne antracenu, flawonoidy oraz inne związki z grupy fenoli. Stosowany w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej i Japońskiej. Wspiera organizm przy boreliozie i koinfekcjach. W wygodnej i bardzo dobrze przyswajalnej formie nalewki.

  Rdestowiec, znany również jako rdestnica, to roślina z rodziny rdestowatych (Polygonaceae). Oto kilka potencjalnych wpływów rdestowca na organizm człowieka:

  - Wspomaganie układu trawiennego: Rdestowiec może mieć korzystny wpływ na układ trawienny. Zawiera substancje takie jak garbniki i flawonoidy, które mogą działać łagodząco na błonę śluzową przewodu pokarmowego i pomagać w łagodzeniu dolegliwości żołądkowych, takich jak zgaga, niestrawność i wzdęcia.

  - Działanie przeciwbakteryjne: Rdestowiec może wykazywać właściwości przeciwbakteryjne, dzięki obecności składników takich jak antrachinony. Może to być pomocne w zwalczaniu niektórych infekcji bakteryjnych.

  - Wspomaganie pracy nerek: Rdestowiec może mieć działanie moczopędne, co oznacza, że może wspomagać wydalanie nadmiaru płynów z organizmu przez nerki. Może być stosowany w przypadku problemów z obrzękami, kamieniami nerkowymi i stanami zapalnymi dróg moczowych.

  - Łagodzenie stanów zapalnych: Związki obecne w rdestowcu, takie jak garbniki, mogą wykazywać właściwości przeciwzapalne. Mogą pomagać w łagodzeniu stanów zapalnych w organizmie i redukowaniu objawów związanych z nimi.

  - Antyoksydacyjne działanie: Rdestowiec zawiera flawonoidy, które wykazują działanie antyoksydacyjne. Pomagają one w neutralizowaniu wolnych rodników i ochronie organizmu przed stresem oksydacyjnym, który może przyczyniać się do różnych chorób.

  - Wspiera organizm przy boreliozie i koinfekcjach


  Składniki nalewki Nanga Rdestowiec:
  Kłącze rdestowca japońskiego, certyfikowany alkohol etylowy, woda destylowana. Zawartość alkoholu w preparacie 40%.

  Sposób użycia:
  1 porcja zakraplacza trzy razy dziennie. Porcję rozcieńczyć w ½ szklanki wody lub soku. 1 porcja zakraplacza (pipety) to około 0,5 ml.

  Przeciwwskazania:
  Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące, nadwrażliwe, osoby uzależnione od alkoholu, stosujące leki psychotropowe.

  Ważne:
  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  Warunki przechowywania:
  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Osad jest zjawiskiem naturalnym.

  Pojemność:
  50 ml

  Termin ważności:
  Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.

  Kraj produkcji:
  Polska

  nanga


   e-mail:
  sklep@suplio.pl

  Telefon:
  +48 503 836 852