Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242581557
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Ashwagandha KSM-66® 5% produkt BIO, 200mg x 50 kapsAshwagandha (Withania somnifera) jest uważana za adaptogen, czyli substancję wspomagającą organizm w radzeniu sobie ze stresem. W tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej jest ona używana jako środek wzmacniający, poprawiający kondycję fizyczną i psychiczną, a także jako środek wspomagający zdrowie seksualne. Ashwagandha jest również uważana za środek poprawiający pamięć i koncentrację, a także obniżający poziom cukru we krwi i cholesterolu. Naukowe badania wykazują, że ashwagandha może również wpływać na obniżenie poziomu stresu, poprawę nastroju i zwiększenie wytrzymałości fizycznej. Należy jednak pamiętać, że niektóre z tych korzyści nie zostały jeszcze w pełni potwierdzone i konieczne są dalsze badania. W każdym razie, przed zastosowaniem ashwagandhy należy skonsultować się z lekarzem.Ashwagandha (Withania somnifera):

 • wspomaga relaksację, samopoczucie psychiczne i fizyczne
 • wspiera odporność organizmu na stres
 • ma właściwości adaptogenne
 • pomaga utrzymać optymalną wytrzymałość, uczucie energii i witalności
 • pomaga utrzymać zdrowie skórySkładniki suplementu diety: Ekologiczny ekstrakt z korzenia Ashwagandha KSM-66 (Withania somnifera), otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).Składniki:

1 kapsułka

Ekologiczny ekstrakt z korzenia Ashwagandha KSM-66® (Withania somnifera):

 

w tym witanolidy 5%:

 

200 mg

 

 

10 mg

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej


Dlaczego KSM-66® jest „najlepszą Ashwagandha na świecie”:

KSM-66 Ashwagandha Ekstrahuje się go w procesie „zielonej chemii”, bez użycia alkoholu lub rozpuszczalnika chemicznego.

KSM-66 jest markowym ekstraktem z korzenia o pełnym spektrum dostępnym na rynku.

Ekstrakt „w pełnym spektrum” to ekstrakt, który utrzymuje równowagę różnych składników, tak jak oryginalne zioło, bez nadmiernej reprezentacji jednego składnika. Uważa się, że skuteczność ziół ashwagandha pochodzić ze złożonej mieszanki aktywnych składników, głównie alkaloidów, takich jak witanina, somniferyna, tropina i steroidowe laktony zwane witanolidami. Wszystkie te składniki muszą być obecne w przybliżeniu ich naturalnych proporcji, a zatem ważne jest, aby ekstrakt miał pełne spektrum. Firmie Ixoreal udało się stworzyć proces, który pokonuje te wyzwania po wielu latach badań i rozwoju. KSM-66 Ashwagandha jest standaryzowana do poziomu 5% witanolidów pochodzący tylko z korzeni rośliny.

KSM-66 ma najobszerniejszy zestaw badań i prób klinicznych. Koncentrują się na głównych zastosowaniach Ashwagandha takich jak:

 • Odprężające
 • Pamięć i poznanie
 • Siła mięśni
 • Wytrzymałość
 • Sen
 • Zdrowie seksualne
 • Męski testosteron
 • Kontroli wagi
 • Zdrowie tarczycy 


Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka w trakcie lub po posiłku popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.


Ilość:

50 kapsułek

Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


   e-mail:
  sklep@suplio.pl

  Telefon:
  +48 503 836 852