Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242582769
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Sen produkt BIO 450 mg x 100 tabletek


BeOrganic Sen BIO 450 mg x 100 tabletek to kompleks ekstraktów ziołowych, które pomagają zasnąć oraz efektywnie odpocząć przez noc. 

Suplement diety składa się z naturalnych ekstraktów roślinnych – z liści melisy lekarskiej, z korzenia kozłka lekarskiego, z szyszek chmielu zwyczajnego oraz z owoców kopru włoskiego, które są pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. 

Składniki aktywne obecne w produkcie działają odprężająco i uspokajająco,1),2) wpływają na poprawę samopoczucia psychicznego w stanach napięcia i stresu 3) a także pomagają w zaśnięciu oraz utrzymaniu zdrowego snu.1),2),3) 

Działanie:

1) Melisa lekarska działa odprężająco i pomaga w zasypianiu

2) Chmiel zwyczajny wykazuje działanie uspokajające i wspomaga dobry sen

3) Kozłek lekarski wspiera dobre samopoczucie psychiczne w stanach napięcia i stresu oraz pomaga w zaśnięciu i utrzymaniu zdrowego snu 

Melisa lekarska, chmiel zwyczajny i kozieł lekarski są roślinami, które często są stosowane jako środki nasenne i uspokajające. Wiele badań potwierdza ich pozytywny wpływ na sen. 

Melisa lekarska jest znana z właściwości uspokajających i ułatwiających zasypianie. Zawiera ona olejki eteryczne i flawonoidy, które działają jako środek nasenny. Ponadto melisa lekarska pomaga zredukować niepokój i stres, co także może przyczynić się do lepszego snu. 

Chmiel zwyczajny jest często używany jako naturalny środek nasenny. Zawiera on substancje takie jak flawonoidy i kumaryny, które pomagają zrelaksować ciało i umysł, umożliwiając łatwiejsze zasypianie. Chmiel także może pomagać zmniejszać niepokój i stres, co również może wpłynąć na poprawę jakości snu. 

Kozieł lekarski jest kolejną rośliną o udowodnionych właściwościach nasennych. Zawiera on substancje takie jak kozłon, które działają jako środek nasenny i pomagają zredukować niepokój. W rezultacie może to prowadzić do lepszej jakości snu i zwiększenia ilości wypoczynku. 

Podsumowując, melisa lekarska, chmiel zwyczajny i kozieł lekarski są skutecznymi roślinami, które mogą pomóc poprawić jakość snu i umożliwić lepsze wypoczynku. Warto jednak pamiętać, że najlepiej jest skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tych roślin, ponieważ mogą one mieć interakcje z innymi lekami lub stanami zdrowia.Składniki: 
ekologiczny ekstrakt z liścia melisy lekarskiej (Melissa officinalis L.), ekologiczny ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis L.), ekologiczny ekstrakt z szyszki chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus L.), ekologiczny ekstrakt z owocu kopru włoskiego (Foeniculum vulgare Mill .), substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy.

Składniki

1 tabletka

2 tabletki

(porcja dzienna)

Ekologiczny ekstrakt z liścia melisy lekarskiej

200 mg

400 mg

Ekologiczny ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego

100 mg

200 mg

Ekologiczny ekstrakt z szyszki chmielu zwyczajnego

100 mg

200 mg

Ekstrakt z owocu kopru włoskiego

50 mg

100 mg

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka, dwa razy dziennie, popijając wodą.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.

    Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852