Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242581779
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Chrom produkt BIO 100 mcg x 100 tabletek
 Chrom:

  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych

Chrom jest pierwiastkiem, który pełni kluczową rolę w zachowaniu zdrowego organizmu. Jest on niezbędny do wielu ważnych funkcji biologicznych, w tym utrzymania zdrowego poziomu cukru we krwi, pomagania w utrzymaniu zdrowej masy ciała i wspierania układu nerwowego.

Chrom jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania insulinotropiny, białka odpowiedzialnego za regulację poziomu cukru we krwi. Jego niedobór może powodować niestabilne poziomy cukru we krwi i w konsekwencji prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca.

Chrom również wspiera utrzymanie zdrowej masy ciała poprzez regulację metabolizmu i pomoc w utrzymaniu prawidłowej gospodarki energetycznej organizmu. Może on również pomóc w zapobieganiu ciągłemu uczuciu głodu i wspierać zdrowe nawyki żywieniowe.

Ponadto, chrom jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i może pomagać w poprawie nastroju i obniżaniu poziomu stresu. Może on również wspierać zdrowe funkcje mózgu i pomagać w utrzymaniu dobrej koncentracji i pamięci.

Warto zauważyć, że chrom jest minerałem, którego organizm potrzebuje tylko w niewielkich ilościach. Zdrowe diety powinny dostarczać wystarczającej ilości chromu, ale w niektórych przypadkach suplementacja może być wskazana dla uzupełnienia ewentualnych niedoborów.

Podsumowując, chrom jest ważnym pierwiastkiem, który odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowego organizmu. Włączenie odpowiedniej ilości chromu do swojej diety może pomóc w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. 

Zawarty w produkcie chrom występuje jedynie w biologicznie czynnej i bezpiecznej, trójwartościowej formie – jako dobrze przyswajalne, organiczne kompleksy Cr(III) z aminokwasami i lipidami. 

BeOrganic BIOVit&Min’s® to suplementy diety będące źródłem naturalnych witamin i minerałów, w postaci ekologicznych ekstraktów roślinnych, standaryzowanych na zawartość odpowiednich składników odżywczych. 

BeOrganic Chrom BIO to wysoka dawka 100 µg naturalnego chromu, w postaci mieszanki ekologicznych ekstraktów BIOVit&Min’s® z pietruszki (Petroselinum crispum) i z liści curry (Bergera koenigii). Ekstrakt BIOVit&Min’s® spełnia wysokie standardy żywności ekologicznej. W procesie ekstrakcji nie są stosowane żadne sztuczne rozpuszczalniki ani chemikalia.

 

Składniki: mieszanina ekologicznych ekstraktów z pietruszki (Petroselinum crispum) i z liści curry (Bergera koenigii), substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy.

Składniki

1 tabletka

2 tabletki

Ekologiczne ekstrakty z pietruszki i z liści curry

7 mg

14 mg

w tym chrom

100 mcg (250% RWS)*

200 mcg (500% RWS)*

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1-2 tabletki w trakcie lub po posiłku popijając wodą.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852