Wczytuję dane...
Dostępność:do 7 dni
EAN: 5903242582714
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Cholesterol produkt BIO 400 mg x 100 tabletek


BeOrganic Cholesterol Complex to przemyślana kompozycja składników, przeznaczona dla osób chcących zadbać o właściwy poziom cholesterolu. 

Suplement diety zawiera tylko naturalne, standaryzowane składniki roślinne – fermentowany czerwony ryż (zawierający 4% monakoliny K) oraz ekstrakt z liścia karczocha (zawierający 2,5% cynaryny). Składniki produktu pozyskiwane są wyłącznie z BIO certyfikowanych upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników.

Produkt zawiera składniki aktywne, które poprawiają metabolizm lipidów1) oraz pomagają utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.1),2) 

Działanie:

1) Karczoch przyczynia się do obniżenia poziomu lipidów oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi

2) Monakolina K zawarta w fermentowanym czerwonym ryżu pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu LDL we krwi.

Od wielu lat karczoch jest uważany za jeden z najsilniejszych inhibitorów produkcji cholesterolu w naszym organizmie. Monakolina K jest jednym z kluczowych składników karczocha, który odgrywa istotną rolę w jego wpływie na nasz organizm.

Badania wykazują, że suplementacja monakoliną K może pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi, zwłaszcza cholesterolu LDL (złego cholesterolu), który jest związany z ryzykiem chorób serca i udarów mózgu. Monakolina K działa poprzez hamowanie produkcji cholesterolu w wątrobie, co prowadzi do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi.

Poza tym, monakolina K jest również uważana za naturalne środki wspierające zdrowie serca. Wiele badań wykazuje, że suplementacja monakoliną K może zmniejszyć ryzyko chorób serca i udarów mózgu, a także poprawić funkcjonowanie naczyń krwionośnych i zwiększyć przepływ krwi.

Podsumowując, karczoch i monakolina K są cennymi składnikami, które mogą pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi i wspierają zdrowie serca. Suplementacja tymi składnikami może być skuteczna w zapobieganiu chorobom serca i udarom mózgu, a także w poprawie funkcjonowania naczyń krwionośnych i przepływu krwi. 

 Składniki: 
ekologiczny ekstrakt z liścia karczocha zwyczajnego (Cynara scolymusL.) standaryzowany na 2,5% cynaryny, ekologiczny fermentowany czerwony ryż (4% monakoliny K), substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy.

Składniki

1 tabletka

Ekologiczny fermentowany czerwony ryż

74,8 mg

w tym: monakolina K

2,99 mg

Ekologiczny ekstrakt z liścia karczocha zwyczajnego

200 mg

w tym: cynaryna

5 mg

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka dziennie popijając wodą.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852