Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242581786
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic FOLIAN produkt BIO 600 mcg x 100 tabletek
 


Foliany: 

 • pomagają w prawidłowej produkcji krwi 
 • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego 
 • pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych 
 • przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia 
 • pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny 
 • pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów 

BeOrganic BIOVit&Min’s® to suplementy diety uzupełniające dietę w naturalne witaminy i minerały, w postaci ekologicznych ekstraktów roślinnych, standaryzowanych na zawartość odpowiednich składników odżywczych. 

BeOrganic Folian BIO dostarcza wysoką dawkę 600 µg naturalnych folianów, w postaci ekologicznego ekstraktu z liści szpinaku (Spinacia oleracea) BIOVit&Min’s® standaryzowanego na zawartość 10% folianów.  

Ekstrakt BIOVit&Min’s® spełnia wysokie standardy żywności ekologicznej. W procesie ekstrakcji nie są stosowane żadne sztuczne rozpuszczalniki ani chemikalia. Zamiast tego, jako naturalne rozpuszczalniki roślinne użyto soki – ze skórki pomarańczowej, ziemniaków i kokosa.  

Foliany to witaminy z grupy B, które odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Są niezbędne do prawidłowej produkcji komórek i utrzymania zdrowej tkanki nerwowej. Foliany są szczególnie ważne w okresie ciąży, ponieważ pomagają zapobiegać wadom rozwojowym układu nerwowego u płodu.

Szpinak jest jednym z najlepszych źródeł folianów w diecie. 100 g świeżego szpinaku może zawierać ponad 200% dziennego zapotrzebowania na foliany. Oprócz tego, szpinak jest również bogaty w inne ważne witaminy i minerały, takie jak witamina K, żelazo i wapń, co czyni go wartościowym dodatkiem do diety.

Warto pamiętać, że foliany są rozpuszczalne w wodzie i łatwo tracą swoją wartość podczas gotowania. Dlatego zaleca się spożywanie świeżych warzyw, takich jak szpinak, lub suplementację folianów, aby uzyskać wystarczającą ilość tej witaminy. Włączenie folianów i szpinaku do swojej diety może przynieść wiele korzyści dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Szpinak to jedno z najlepszych źródeł naturalnego kwasu foliowego w postaci dobrze przyswajalnych folianów. Szpinak to superfood bogaty również w inne, cenne składniki odżywcze, takie jak białka, witaminy i minerały. Składniki suplementu diety: Ekologicznekstrakt z liści szpinaku (Spinacia oleracea)standaryzowany na zawartość 10% folianów, substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy.Składniki

1 tabletka

Ekologiczny ekstrakt z liści szpinaku (Spinacia oleracea)

6 mg

w tym foliany

600 mcg (300% RWS)*

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłejSposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka w trakcie lub po posiłku popijając wodą.  

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


   e-mail:
  sklep@suplio.pl

  Telefon:
  +48 503 836 852