Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242582745
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Odchudzanie produkt BIO 400 mg x 100 tabletek


BeOrganic Odchudzanie BIO 400 mg x 100 tabletek to oryginalna receptura skierowana do osób chcących w naturalny sposób zadbać o szczupłą sylwetkę. 

Suplement diety zawiera tylko naturalne składniki roślinne, w postaci ekstraktów – z korzenia mniszka lekarskiego, z liścia karczocha zwyczajnego oraz z owoców pieprzu czarnego. Składniki produktu pozyskiwane są wyłącznie z BIO certyfikowanych upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. 

Składniki aktywne obecne w produkcie poprawiają trawienie1) i metabolizm węglowodanów,2) przyczyniają się do obniżenia poziomu lipidów i cukru we krwi2),3) oraz pomagają w redukcji i kontroli masy ciała.1),3) 

Działanie:

1) Czarny pieprz poprawia trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz pomaga w kontroli masy ciała

2) Mniszek lekarski poprawia metabolizm węglowodanów i obniża poziom cukru we krwi

3) Karczoch pomaga w obniżeniu poziomu lipidów oraz przyczynia się do utraty wagi ciała

Czarny pieprz, mniszek lekarski i karczoch są trzema naturalnymi składnikami, które często są używane w celu wspomagania odchudzania. Czarny pieprz zawiera piperynę, która może pomagać w utrzymaniu prawidłowej termogenezy i pomagać w spalaniu tłuszczu. Mniszek lekarski jest uważany za zioło o właściwościach moczopędnych i może pomagać w usuwaniu nadmiaru wody z organizmu, co może być korzystne dla osób próbujących schudnąć. Karczoch jest bogaty w kwas chlorogenowy i może pomagać w regulacji glukozy we krwi i spalaniu tłuszczu 

Jednakże, należy pamiętać że wiele czynników, takich jak dieta i styl życia, wpływa na utratę wagi, a zioła powinny być tylko jednym ze składników programu odchudzania. Przed rozpoczęciem stosowania jakichkolwiek ziół należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że są one odpowiednie i bezpieczne dla danej osoby. Ponadto, niektóre zioła, takie jak mniszek lekarski, mogą mieć interakcje z innymi lekami, dlatego też konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem ich stosowania.


Składniki: 
ekologiczny ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale F.H. Wigg.), ekologiczny ekstrakt z liścia karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus L.) standaryzowany na 2,5% cynaryny, ekologiczny ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper nigrum L.) standaryzowany na 95% piperyny, substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy

Składniki

1 tabletka

2 tabletki

(porcja dzienna)

Ekologiczny ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego

200 mg

400 mg

Ekologiczny ekstrakt z liścia karczocha zwyczajnego

200 mg

400 mg

w tym: cynaryna

5 mg

10 mg

Ekologiczny ekstrakt z pieprzu czarnego

1 mg

2 mg

w tym: piperyna

0,95 mg

1,9 mg

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka, dwa razy dziennie, popijając wodą.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852