Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242582752
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Prostata produkt BIO 300 mg x 100 tabletek


BeOrganic Prostata BIO 400 mg x 100 tabletek to propozycja naturalnej suplementacji w jakości BIO, skierowana do mężczyzn chcących zadbać o zdrowie prostaty. 

W skład suplementu diety wchodzą składniki aktywne w postaci naturalnych ekstraktów roślinnych – z wierzbownicy drobnokwiatowej, z ziela jeżówki purpurowej oraz z liści pokrzywy zwyczajnej, pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. 

Składniki aktywne zawarte w produkcie stanowią naturalne wsparcie męskiego zdrowia w zakresie prawidłowego funkcjonowania gruczołu prostaty1),3) oraz układu moczowego.2),3) 

Działanie:

1) Wierzbownica drobnokwiatowa przyczynia się do utrzymania zdrowej prostaty

2) Jeżówka purpurowa przyczynia się do utrzymania zdrowia dolnych dróg moczowych

3) Pokrzywa zwyczajna wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz prostaty 

Wierzbownica drobnokwiatowa, jeżówka purpurowa i pokrzywa zwyczajna to trzy zioła, które często są uważane za potencjalnie korzystne dla zdrowia prostaty. Wierzbownica drobnokwiatowa jest uważana za zioło o działaniu przeciwzapalnym i może pomagać w łagodzeniu objawów związanych z prostatą, takich jak częste oddawanie moczu. Jeżówka purpurowa jest uważana za zioło o działaniu przeciwzapalnym i może pomagać w utrzymaniu zdrowej prostaty. Pokrzywa zwyczajna jest uważana za zioło o działaniu moczopędnym i może pomagać w utrzymaniu zdrowej prostaty poprzez zwiększanie częstotliwości oddawania moczu i zmniejszanie nacisku na prostatę. 

Jednakże, należy pamiętać, że wiele czynników, takich jak dieta i styl życia, wpływa na zdrowie prostaty, a zioła powinny być jednym ze składników zdrowego programu zdrowotnego. Przed rozpoczęciem stosowania jakichkolwiek ziół należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że są one odpowiednie i bezpieczne dla danej osoby.

 


Składniki: 
ekologiczny ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum Schreb.), ekologiczny ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), ekologiczny ekstrakt z jeżówki purpurowej (Echinacea purpurea ( L.) Moench.), substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy.

Składniki

1 tabletka

2 tabletki

(porcja dzienna)

Ekologiczny ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej

100 mg

200 mg

Ekologiczny ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej

100 mg

200 mg

Ekologiczny ekstrakt z jeżówki purpurowej

100 mg

200 mg

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka, dwa razy dziennie, popijając wodą.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852