Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5903242582776
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: Aliness

Aliness BeOrganic Serce i Krążenie produkt BIO 500 mg x 100 tabletek


BeOrganic Serce i Krążenie BIO 500 mg x 100 tabletek to oryginalna kompozycja obfitująca w składniki roślinne naturalnie wspierające prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia. 

Suplement diety zawiera tylko naturalne składniki roślinne, w postaci ekstraktów z owoców głogu jednoszyjkowegoz korzenia kozłka lekarskiego oraz z ziela serdecznika  pospolitego, które są pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników. 

Składniki aktywne zawarte w produkcie poprawiają pracę serca oraz krążenie1),2), a także przyczyniają wzmocnienia naczyń krwionośnych.2) 

Działanie:

1) Głóg jednoszyjkowy korzystnie wpływa na krążenie i pracę serca

2) Kozłek lekarski (waleriana) i serdecznik pospolity poprawiają pracę serca i działanie układu krążenia, zwiększają elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych oraz normalizują ciśnienie krwi. 

Głóg jednoszyjkowy i kozłek lekarski to dwa zioła, które często są wykorzystywane w celu poprawy zdrowia serca i układu krążenia. Głóg jednoszyjkowy jest bogatym źródłem flawonoidów, które wykazują działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne, co może pomóc w ochronie serca i układu krążenia przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Ponadto, głóg jednoszyjkowy może pomagać w regulacji ciśnienia krwi, co jest ważne dla zachowania zdrowia serca. 

Kozłek lekarski natomiast, jest często stosowany jako środek poprawiający krążenie, a także jako środek wspomagający funkcjonowanie serca. Jest on bogatym źródłem flawonoidów, które wspomagają działanie serca, a także związków o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne, co może pomóc w poprawie krążenia krwi i ukrwienia tkanek. Warto jednak pamiętać, że jak w przypadku wszystkich suplementów, konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem ziół, szczególnie jeśli pacjent ma jakieś choroby serca czy krążenia.


Składniki: 
ekologiczny ekstrakt z owocu głogu jednoszyjkowego (Crataegus monogyna Jacq.), ekologiczny ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis L.), ekologiczny ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego (Leonurus cardiaca L.), substancja wypełniająca: ekologiczny błonnik akacjowy.

Składniki

1 tabletka

2 tabletki

(porcja dzienna)

Ekologiczny ekstrakt z owocu głogu jednoszyjkowego

200 mg

400 mg

Ekologiczny ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego

200 mg

400 mg

Ekologiczny ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego

100 mg

200 mg

*RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 tabletka, dwa razy dziennie, popijając wodą.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ilość:
100 tabletek


Produkt Bio:
Tak

Termin ważności:
Oferowane produkty są świeże i nadają się do użycia. Na życzenie klienta możemy podać aktualną datę ważności danego produktu.


     e-mail:
    sklep@suplio.pl

    Telefon:
    +48 503 836 852