Wczytuję dane...

Skoczylas

Suplementy diety marki Skoczylas, których skład został odpowiednio dobrany do potrzeb człowieka w każdym wieku i z określonym zapotrzebowaniem zdrowotnym. Proponujemy pełną ofertę suplementów, a znajdziemy w niej m.in. witaminę D3 Max oraz ADEK z witaminą A, multiwitaminę, magnez, potas, suplement na prostatę i ciśnienie, witaminę C. W ofercie tego producenta znajdziemy również olej roślinne z nasion ostropestu, olej z nasion Czarnuszki oraz miody wielokwiatowe, spadziowe lub lipowe.

Nowością w ofercie producenta Skoczylas są suplementy diety Estromega bogate w Kwasy tłuszczowe OMEGA 3, OMEGA 6 i OMEGA 9.

Polecamy również witaminę D3 Junior Skoczylas, która jest potrzebna do wzrostu i rozwoju kości u dzieci oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Suplementy marki Skoczylas to najwyższa jakość. Staranny dobór surowców, które często sprowadzane są ze Szwajcarii, z Niemiec, a także kupowane na rynku lokalnym w Polsce. Wysoka jakość ma duży wpływ na cenę danego suplementu lub oleju. Paradoksalnie, decydując się na zakup wysokiej jakości suplementów diety w wyższej cenie zaoszczędzimy wiele pieniędzy poprzez większą wchłanialność , a co za tym idzie szybciej osiągniemy efekt przy mniejszej ilości. Także i brak szkodliwych dodatków uchroni nas od niechcianych skutków ubocznych. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów


 e-mail:
sklep@suplio.pl

Telefon:
+48 503 836 852