Wczytuję dane...

by.herbs

By.herbs to producent z sektora foodtech zajmująca się innowacjami w branżach żywienia, suplementacji i zdrowia. Celem nadrzędnym marki jest wykorzystanie żywności jako recepty na długowieczność, zdrowie, dobrostan, jasność umysłu i wiele więcej.
W przemyślany sposób By.herbs stawia na unikatowe produkty, bardzo dobre zaplecze produkcyjne, ekspansję w Polsce i na rynki zagraniczne.
W ofercie znajdziemy m.in. takie produkty jak:
Herbata z ekstraktami Deep Dive BIO - pomaga uzyskać głęboki i regeneracyjny sen.
Napój funkcjonalny Vitality BIO - funduje naszemu organizmowi SPA od środka, pełne życiodajnych i kojących witamin, azotanów i antyoksydantów.
Napój funkcjonalny Regeneration BIO - o innowacyjna mieszanka na bazie pięciu ziół stworzona z myślą o wsparciu naturalnego procesu oczyszczania organizmu. 
Napój funkcjonalny Ignite BIO - posiada wyrazisty, ostry smak i pobudzające właściwości. Stymuluje układ odpornościowy, jednocześnie harmonizując stany zapalne w organizmie.
Napój funkcjonalny Rise - oryginalna kompozycja przygotowana dla osób przemęczonych, zapracowanych oraz tych, którzy uprawiają sporty wydolnościowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów


 e-mail:
sklep@suplio.pl

Telefon:
+48 503 836 852