Wczytuję dane...
Dostępność: Dostępny
EAN: 5904538032470
Koszt wysyłki od: 12.30 PLN
Producent: by.herbs

By.Herbs TWOJA WĄTROBA suplement diety, ekstrakty na wątrobę karczochem i ostropestem


TWOJA WĄTROBA TO CUD NATURY
SIĘGNIJ PO MIESZANKĘ ROŚLINNYCH EKSTRAKTÓW
I ZADBAJ O NIĄWĄTROBA JEST TYLKO JEDNA
Nie zapominaj o niej i troszcz się o nią. Twoja wątroba pełni kluczową rolę w organizmie, więc daj jej najlepsze wsparcie poprzez odpowiednią suplementację.


REGENERACJA WĄTROBY

Badania wykazały poprawę funkcji wątroby u osób z chorobami wątroby, które przyjmowały suplement z ostropestu, co sugeruje, że może on pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego wątroby oraz jej uszkodzeń. Twoja wątroba zasługuje na troskę i regenerację, dlatego wybieraj produkty oparte na sprawdzonych składnikach.


LEPSZE TRAWIENIE

Wyciąg z karczocha może przynieść ulgę przy wzdęciach, nudności i zgadze. Występująca w nim naturalnie cynaryna wspiera trawienie stymulując produkcję żółci, przyspieszając ruch jelit i wspierając trawienie niektórych tłuszczów. Dzięki temu Twoja wątroba pracuje wydajniej, a Ty czujesz się lepiej


TWOJA WĄTROBA – WSPARCIE OCZYSZCZANIA

Zarówno pokrzywa jak i mniszek lekarski mogą wspierać naturalną zdolność organizmu jego oczyszczania. Jednocześnie są moczopędne co wspiera wydalanie z organizmu nadmiaru toksyn. Z Twoja wątroba wspierasz cały organizm w walce z toksynami i nieczystościami.

twoja_wątroba
detoks

ZALECANE SPOŻYCIE

Dorośli : 2 kapsułki dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.SKŁADNIKI:
Jedna kapsułka (465mg) Twoja Wątroba zawiera: 140mg ekstraktu z pokrzywy, 140mg ekstraktu z ostropestu, 90mg ekstraktu z perzu, 94 mgekstraktu z ziela karczocha, 46mg ekstraktu z korzenia mniszka lekarskiego.

ZALECANE SPOŻYCIE:
Dorośli : 2 kapsułki dziennie

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:
W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym miejscu niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgociom i światłem.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku występowania chorób lub stosowania produktów leczniczych skonsultuj przyjmowanie suplementu diety z lekarzem.


PRZECIWSKAZANIA:
Suplementów zawierających ostropest plamisty nie powinny przyjmować dzieci poniżej 12 roku życia, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią.

ILOŚĆ:
60 kapsułek


 e-mail:
sklep@suplio.pl

Telefon:
+48 503 836 852